Apple släpper ett gratis kapitel från ‘Pluribus’ författaren Carols roman
Apple Books har släppt ett gratis kapitel från Carols romantiska fantasybok "Bloodsong of Wycaro", kopplad till den nya serien "Pluribus" på Apple TV.
Apple Books har släppt ett gratis kapitel från Carols romantiska fantasybok "Bloodsong of Wycaro", kopplad till den nya serien "Pluribus" på Apple TV.
Apple TV-serien "Pluribus" erbjuder nu ett gratis utdrag från den fiktiva boken "Bloodsong of Wycaro" i Apple Books. Serien, skapad av Vince Gilligan, hade premiär med två avsnitt den 7 november och det tredje avsnittet släpptes idag.
Fans av Apple TV-serien Pluribus kan nu ladda ner ett kapitel av den fiktiva romanen "Bloodsong of Wycaro" via Apple Books. Serien, skapad av Vince Gilligan, hade premiär den 7 november och den tredje episoden släpps idag.
Carol Sturka, karaktär i Apples nya serie Pluribus, deltar i en AMA på Reddit. Samtidigt publiceras ett 11-sidigt utdrag av hennes roman "Bloodsong of Wycaro" på Apple Books.
Apple TV+ släpper en teaser för serien Pluribus, skapad av Vince Gilligan, som har premiär den 7 november. Serien handlar om Carol, den enda personen som inte blivit lycklig efter ett virus.
© 2008 – 2026 Aapl.se - Byggt med Rails och en kärlek för RSS. Allt innehåll tillhör respektive ägare