Variabel bländare kommer att ge iPhone 18 Pro-användare fler fotoval
iPhone 18 Pro förväntas få en huvudkamera med variabel bländare och en telefoto-kamera med större bländare, med lansering planerad till september 2026.
iPhone 18 Pro förväntas få en huvudkamera med variabel bländare och en telefoto-kamera med större bländare, med lansering planerad till september 2026.
iPhone 18 Pro kan få en kamera med variabel bländare, vilket skulle förbättra bildkvaliteten. Apple har påbörjat tillverkningen av nödvändiga komponenter för detta system.
iPhone 18 Pro och Pro Max kommer att få en uppgraderad kamera med variabel bländare, vilket ger bättre ljuskontroll och skärpedjup. Kameran tillverkas av LG Innotech och Foxconn, och lansering planeras hösten 2026.
iPhone 18 Pro och Pro Max förväntas få ett nytt kamerasystem med variabla bländare, vilket ska förbättra porträttbilder. Modellen har nu gått in i produktion enligt läckor.
iPhone 18 Pro förväntas få en variabel bländare och en 1/1,12-tums huvudkamerasensor, med lansering planerad till september 2024. Ytterligare kamerauppgraderingar testas för framtida modeller.
© 2008 – 2026 Aapl.se - Byggt med Rails och en kärlek för RSS. Allt innehåll tillhör respektive ägare